Vitaliaus Vlado Andriušaičio atminimo šachmatų turnyras

Jau praėjo 13 metų kai netekome Plungės Garbės piliečio, nusipelniusio Lietuvos šachmatų trenerio Vitaliaus Vlado Andriušaičio. Norėdami pagerbti Mokytoją, Plungės VŠK „Bokšto“ šachmatininkai spalio 6 dieną surengė turnyrą jo atminimui.

Turnyre dalyvavo 19 Plungės šachmatininkų ( buvę V.V.Andriušaičio mokiniai ir jaunieji
miesto šachmatininkai). Varžybos vyko šveicariška sistema, 7 ratais. Kiekvienam dalyviui buvo skirta po 8 minutes iki partijos pabaigos pridedant po 3 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą. Surinkęs visus 7 taškus, nugalėtoju tapo Plungės sporto ir rekreacijos centro treneris FIDE meistras Sigitas Kalvaitis. Antrosios vietos apdovanojimais pasipuošė Rolandas Mačiuitis, surinkęs 5,5 taško. Trečias su 5 taškais liko Ignas Mačiuitis. Tiek pat taškų surinko ir Silvestras Baumilas. Jis buvo apdovanotas kaip geriausiai pasirodęs senjoras. Merginų tarpe nugalėtoja tapo Gabija Meškauskaitė, jaunučių Matas Praspaliauskas, o vaikų Karolis Kapickis. Turnyro prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais, o nugalėtojas ir taure.