„Žalgirio taurė 2019“ Tauragėje

Iš kairės į dešinę: Algimantas Skierus, Sigitas Kalvaitis, Ignas Mačiuitis, Edvinas Kurmis.

Balandžio 28 dieną Tauragėje vyko šachmatų varžybos „Žalgirio taurė 2019”, Varžybos vyko 9 ratais, šveicariška sistema. Iš viso žaidė 56 įvairaus amžiaus šachmatininkai iš Tauragės, Plungės, Raseinių, Šilalės, Gargždų, Šilutės, Jurbarko ir Klaipėdos miestų. Turnyro nugalėtoju užtikrintai tapo Plungės sporto ir rekreacijos centro treneris, FIDE meistras Sigitas Kalvaitis. Jis surinko 8 taškus iš 9 galimų ir tašku aplenkė antrąją vietą užėmusį vietos atstovą. Moksleivių įskaitoje nepralenkiamas buvo Plungės Senamiesčio mokyklos devintokas Ignas Mačiuitis . Jis surinko 6,5 taško ir bendroje įskaitoje užėmė aukštą penktąją vietą. Komandinėje įskaitoje  kartu su Sigitu ir Ignu žaidę Edvinas Kurmis ir Algimantas Skierus – liko antri.

Antroji komanda, kurioje žaidė Juozas Valauskas, Ernestas Kurmis, Matas Praspaliauskas ir Barbora Gedvilaitė,  parodė kuklesnius rezultatus.