Geriausio Plungės šachmatininko atminimo turnyras

Gegužės 25 dieną Plungės visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ vyko tarptautinio sporto meistro Vitalijaus Majorovo atminimo turnyras. Jame dalyvavo 21 įvairaus amžiaus šachmatininkas. Varžybos vyko šveicariška sistema devyniais ratais. Kiekvienam dalyviui buvo skiriama po 3 minutes ir už kiekvieną padarytą ėjimą pridedama po 2 sekundes. Surinkęs 8 taškus iš 9 galimų, nugalėtoju tapo Rolandas Mačiuitis, pustaškiu nuo tėčio atsilikęs Rolando sūnus Ignas džiaugėsi sidabro spalvos apdovanojimais. Po 7 taškus surinko broliai Ernestas ir Edvinas Kurmiai. Dėka geresnių papildomų rodiklių Ernestas liko trečias. Senjorų įskaitoje nugalėtoju tapo Algimantas Skierus, jaunučių –  Matas Praspaliauskas, vaikų – Aron Kuptz.