Su medaliais iš Lietuvos šachmatų čempionatų

Gruodžio 3-4 dienomis Taujėnų dvare (Ukmergės rajone) vyko atviras  Lietuvos suaugusiųjų „žaibo“ ir greitųjų šachmatų čempionatai. „Žaibo“ čempionate dalyvavo 125 šachmatininkai, greitųjų -133. Šachmatininkai susirinko iš Lietuvos bei Latvijos. Plungei atstovavo SRC mokiniai Matas Praspaliauskas, Ugnius Žalimas, Barbora Gedvilaitė, Augustas Petrošius, treneris Sigitas Kalvaitis, bei Plungės visuomeninio šachmatų klubo „Bokštas“ narys Algimantas Skierus. Bendroje „žaibo“ čempionato įskaitoje Sigitas Kalvaitis užėmė aukštą šeštąją vietą. Maloniai nustebino vyriausias delegacijos atstovas Algimantas Skierus, kuris senjorų amžiaus grupėje (virš 65 metų) užėmė trečiąsias vietas ir „žaibo“ čempionate, ir greitųjų čempionate. Algimantas Skierus yra daugkartinis Plungės rajono čempionas. Džiugu, kad savo patirtimi laimi medalius ir respublikinėse varžybose. Plungės SRC mokiniai į prizininkus nepateko, jie kovėsi garbingai su suaugusiais ir užėmė vietas lentelės viduryje. Tai labai didelė patirtis žaisti tokio rango varžybose.