Mokslo metų užbaigimo šachmatų turnyras

Birželio 10 dieną šachmatų klube rinkosi 2009 metų gimimo ir jaunesni, bei pirmus metus lankantys šachmatininkai. Iš viso susirinko 31 dalyvis. Turnyras vyko šveicariška sistema 7 ratais (kiekvienas žaidėjas žaidė po 7 partijas). Kiekvienam žaidėjui partijai buvo skiriama po 8 minutes pridedant po 3 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą.

Vyko labai permainingos ir atkaklios kovos, tai rodo ir galutinė rezultatų lentelė. Po 5,5 taško surinko net 4 dalyviai. Papildomi rodikliai lėmė, jog Agota Kontrimaitė atsidūrė lentelės viršuje. Ji buvo apdovanota merginų pirmosios vietos apdovanojmais. Berniukų įskaitoje papildomi rodikliai lėmė, jog pirmoji vieta atitenko Karoliui Kapickiui, antroji – Jokūbui Jablonskiui, trečioji – Simui Riaukai. Merginų įskaitoje antrąją vietą užėmė Lėja Žutautė, o trečiąją Martyna Žebrauskytė.

Jaunesniųjų šachmatininkų grupėje ( gimusių 2012 metais ir vėliau) geriausiai sekėsi Haroldui Žebrauskiui. Jis užėmė pirmąją vietą. Antras liko Oleksandr Osipenko, o trečias – Lukas Černeckis.

Kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas simboline dovana, nugalėtojai taurėmis ir medaliais, o prizininkai medaliais.

Džiugu, jog šiame turnyre susirinko didelis dalyvių skaičius.