Mokytojaus Vitaliaus Vlado Andriušaičio atminimo turnyras

Spalio 8 dieną Plungės visuomeniniame klube „Bokštas“ rinkosi šachmatininkai paminėti Plungės garbės piliečio, Lietuvos nusipelniusio šachmatų trenerio Mokytojo Vitaliaus Vlado Andriušaičio 17-ųjų mirimo metinių. Pasidalijus prisiminimais apie Mokytoją, vyko turnyras, kuriame dalyvavo 29 šachmatininkai. Džiugu, jog į turnyrą atvyko šachmatininkai iš Palangos, Klaipėdos. Varžybos vyko
šveicariška 9 ratų sistema. Kiekvienam dalyviui partijai sužaisti buvo skiriama po 5 minutes, pridedant po 3 sekundes už kiekvieną padarytą ėjimą. Turnyre dalyvavo 19 Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtinių.

Pasibaigus varžyboms, išaiškėjo jog Laimonas Sabaliauskas ir Rolandas Mačiuitis surinko po 8 taškus. Papildomi rodikliai lėmė, kad nugalėtoju tapo Laimonas. Labai malonu, jog Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtinis Ugnius Žalimas užėmė trečiąją vietą, aplenkęs daug labiau patyrusius žaidėjus. Moterų įskaitoje geriausiai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtinės Barbora Gedvilaitė ir Agota Kontrimaitė, jos atitinkmai užėmė pirmąją ir antrąją vietas. Bronzos medalį iškovojo Rita Bajoraitė. Senjorų įskaitoje geriausias Vytautas Pocius. Keturiolikmečių įskaitoje pirmąją vietą užėmė Karolis Kapickis, dešimtmečių – Mykolas Ulba.

Šis turnyras finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.