Plungės jaunių šachmatų maratono antrasis etapas

Kovo pirmą dieną, sekmadienį Plungės visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ Įvyko antrasis jaunių šachmatų maratono etapas (2003 metų gimimo ir jaunesnių). Jame dalyvavo 48 jaunieji šachmatininkai iš Klaipėdos, Šiaulių, Gargždų, Telšių ir Plungės.

Varžybos buvo vykdomos šveicariška 7 ratų sistema. Nugalėtoju tapo Matas Povilaitis iš
Šiaulių. Matas surinko 6,5 taško iš 7 galimų. Po 5,5 taško surinko trys dalyviai, tačiau papildomų rodiklių dėka antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užėmė plungiškis Ugnius Žalimas, tačiau jis apdovanotas pirmos vietos apdovanojimais jaunučių grupėje. Antros ir trečios vietos apdovanojimai atitinkamai atiteko Gargždų šachmatininkams Domui Andrijauskui ir Dovydui Spevak. Jaunučių antras – Matas Praspaliauskas (bendroje įskaitoje ketvirtas), trečias – gargždiškis Matas Valaika. Merginų tarpe pirma plungiškė Gabija Meškauskaitė (bendroje įskaitoje penkta), antra ir trečia atitinkamai plungiškės Barbora Gedvilaitė ir Agota Kontrimaitė. Pačių jauniausiųjų grupėje (iki 9 metų amžiaus) nugalėtojomis tapo: pirma telšiškė Sofija Kiseliova, antra – klaipėdiškė Arina Budiak, trečia – gargždiškė Auksė Zonytė.

Sekantis maratono etapas vyks kovo 29 dieną.